Reklama
 • Środa, 8 lipca 2015 (13:05)

  Popularność aktorki Magdaleny Różczki wykroczyla już poza Polskę! Serial „Lekarze”, w którym gra główną rolę, kupiła hiszpańskojęzyczna stacja telewizyjna w Stanach Zjednoczonych i pokazuje go pod tytułem „Medicos”. Prawa do serialu zdobyły też inne kraje, w tym Słowacja, Bułgaria, a także Rosja. Ale to nie wszystko. Od dwóch lat serial ma… ponadmiliardową publiczność w Chinach! Prawdziwie światowa ekspansja!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 8 czerwca 2015 (09:30)

  Wyobraźcie sobie Maksa, który wyznaje Alicji miłość po hiszpańsku! Wkrótce do tego dojdzie, stacja V-Me! TV kupiła bowiem prawa do „Lekarzy”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 lutego 2015 (10:05)

  Pierwsze spotkanie Alicja poznaje Maksa podczas pierwszej wizyty w Copernicusie. Wtedy Szymańska była narzeczoną Krzysztofa i ledwie zwróciła uwagę na chirurga. Zaś Keller wpadł po uszy. Kiedy lekarka w

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 lutego 2015 (10:05)

  Chociaż od ostatniego odcinka "Lekarzy" minęło już kilka tygodni, to nadal nie możemy się z nimi rozstać. Co nas najbardziej urzekło?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 stycznia 2015 (11:40)

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie „tak”. Zapraszamy na ostatni odcinek „Lekarzy”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 8 stycznia 2015 (10:05)

  Fani serialu bardzo długo czekali na ten moment – po wielu życiowych zawirowaniach Elżbieta i Krzysztof w końcu zostaną małżeństwem! Niestety, nie będzie nam dane śledzić dalszych losów sympatycznej pary lekarzy, ponieważ stacja zadecydowała, że to ostatni odcinek medycznej serii.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 7 stycznia 2015 (15:05)

  Przemek wiesza w windzie roznegliżowane zdjęcia swojej szefowej. Anka jest wściekła i  załamana. Za to fotografie Zaniewskiej w bikini przypadają do gustu Wileckiemu i Gule, którzy z lubością komentują wdzięki lekarki. Karski osiągnął zamierzony cel. Tymczasem jego młodsza siostra Hanka ulega wypadkowi na rowerze. Dziewczyna jest potłuczona. Przejęty Przemek przywozi siostrę do Copernicusa. Na miejscu okaz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 7 stycznia 2015 (15:05)

  W chwili, gdy gwiazdy i ekipa serialu czekali na potwierdzenie ostatecznej daty rozpoczęcia zdjęć do szóstej serii, nieoczekiwanie zapadła decyzja o zamknięciu produkcji. Jak

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 7 stycznia 2015 (11:05)

  To już ostatni odcinek serialu „Lekarze”. Pożegnanie z pracownikami toruńskiego szpitala odbędzie się z happy endem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 16 grudnia 2014 (10:00)

  Kiedy okazało się, że grająca główną rolę w Lekarzach Magdalena Różczka (36) spodziewa się swego drugiego dziecka, producenci wpadli w popłoch. Trzeba było bowiem zmienić scenariusze napisanych odcinków i tak zorganizować pracę na planie, by aktorka mogła rozpocząć urlop macierzyński. Ostatecznie scenarzyści wysłali graną przez nią postać do... Szwajcarii. Zastanawiano się przy tym, jak nagła nieobecność aktorki wpłynie na oglądalność serialu, który do tej pory był „kurą znoszącą złote jaja”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0