Reklama
 • Wtorek, 4 listopada 2014 (13:00)

  Życie lekarzy będzie w niebezpieczeństwie! Chory psychicznie mężczyzna zagrozi, że wysadzi szpital w powietrze, jeśli jego ukochana żona nie zostanie natychmiast zoperowana.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 listopada 2014 (12:38)

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w „Czasie honoru. Powstaniu”, ani w „Lekarzach” – serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Nam opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 31 października 2014 (08:05)

  Kiedy w szpitalu pojawi się przyjaciółka Michała Karkoszki, Torzewska poczuje bolesne ukłucie w sercu. Uświadomi sobie, że jest zazdrosna.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 30 października 2014 (15:00)

  Agnieszka Więdłocha (28), czyli Beata z Lekarzy, ma zasadę, której od lat jest wierna: stara się niczego nie planować.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 października 2014 (12:00)

  Alicja Keller znajdzie spokój u boku Andrzeja. Bliski stanie jej się także nowy stażysta. Czy któregoś z nich pokocha?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 października 2014 (11:00)

  Wszystko wskazuje na to, że Alicja (Magdalena Różczka) wyjdzie na prostą. Zacznie umawiać się z Andrze jem, psychologiem, który po magał jej po śmierci Maksa. Ale spodoba się również nowe mu stażyście w toruńskim Co pernicusie, Przemysławowi Karskiemu. W poważne kłopoty wpadnie Elżbieta (Danuta Stenka). Dyrektorka szpitala stanie się ofiarą spisku, uknutego, by pozbawić ją stanowiska. Czy profesor Florczyk (Piotr Polk) wesprze przyjaciółkę? KS

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 października 2014 (15:00)

  Pani chirurg nie może opędzić się od adoratorów. Z kolei Daniel Orda zamierza wrócić do pracy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 października 2014 (13:00)

  Kellerowej udaje się pomyślnie zdać egzamin z transplantologii. Szczęśliwa wraca do Torunia i zabiera po drodze autostopowicza. Chłopak studiuje prawo i wyraźnie źle się czuje, ale nie chce pomocy Alicji. Następnego dnia lekarka dowiaduje się, że ma zostać opiekunem nowego stażysty Przemka Karskiego, który dołączył do zespołu chirurgów w Copernicusie. W międzyczasie otrzymuje gratulacje od terapeuty Andrzeja, który zaprasza ją na wieczorną kolację. Kellerowa zgadza się na ran

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 października 2014 (13:00)

  odc. 1/13 Iza z radością informuje Piotra, że spodziewa się upragnionego dziecka. Alicja pomaga studentowi prawa. Okazuje się, że cierpi on na tajemniczą chorobę zakaźną. Elżbieta ma kłopoty. W lokalnej gazecie ukazał się artykuł szykanujący dyrektor Copernicusa. Tymczasem jej syn Janek coraz bardziej uzależnia się od gier komputerowych. W szpitalu pojawia się nowy lekarz i dołącza do zespołu chirurgów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 października 2014 (11:05)

  Sprawdza się w rolach silnych, odważnych i mrocznych facetów. Wojciech Zieliński bywa też zadziorny i niebezpieczny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0