Reklama
  • Poniedziałek, 24 listopada 2014 (13:00)

    Co Weronika Książkiewicz robi w toruńskim „Copernicusie”?

Marzę o roli w jakiejś inscenizacji Dostojewskiego lub Czechowa – powtarza od dawna. Ale to nie znaczy, że gardzi mniejszymi rolami i gościnnymi występami w serialach – jak ostatnio w „Lekarzach”. W jednym z listopadowych odcinków „Lekarzy” pojawi się Weronika Książkiewicz. Niestety, jej bohaterka nie zostawi po sobie miłych wspomnień.

Niegroźny zabieg?

Książkiewicz zagra Sonię Karolak, żonę jednego z pacjentów. Jej mąż trafi do toruńskiego „Copernicusa” na prosty zabieg usunięcia tłuszczaka. Niestety, okaże się, że sprawa jest poważniejsza, niż się wydawało i czeka go nie tylko trudna operacja, ale też długa rekonwalescencja.

Cała sytuacja będzie poważnym sprawdzianem ich małżeństwa. Szybko wyjdzie na jaw, że Sonia jest tak samo piękna, jak powierzchowna. Bardziej niż zdrowie i życie liczy się dla niej wygląd zewnętrzny.

Reklama

Siła matki

Na szczęście prywatnie aktorka nie przypomina granej przez siebie bohaterki. Sama ma za sobą poważne kłopoty zdrowotne – kilka lat temu, kiedy brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, lekarze wykryli u niej guz na kręgosłupie. Przeszła poważną operację i rehabilitację. Potem została mamą – jej synek Borys ma cztery i pół roku.

Te przeżycia ją ukształtowały. – Teraz w ogóle dużo mniej się boję. Czuję się silna, pewna, że nic złego nie może mnie spotkać, bo przecież muszę wracać do mojego synka. A jednocześnie nie ma we mnie już tego napięcia, że ja muszę coś zrobić, muszę dostać kolejną rolę, muszę zagrać w tym konkretnym filmie – mówi.

EGP

Więcej na temat:Sonia | borys | Lekarze | lekarze

Zobacz również

  • Kiedy okazało się, że grająca główną rolę w Lekarzach Magdalena Różczka (36) spodziewa się swego drugiego dziecka, producenci wpadli w popłoch. Trzeba było bowiem zmienić scenariusze napisanych... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.