Reklama
  • Wtorek, 17 czerwca 2014 (08:00)

    Lekarze: Basia zrywa zaręczyny

Torzewska nie będzie chciała oszukiwać Leona. Targana wyrzutami sumienia po pocałunku z Karkoszką, oznajmi narzeczonemu, że między nimi koniec. Takiego obrotu spraw mogliśmy się spodziewać. Basia (Aleksandra Hamkało) od początku nie potrafiła ukryć swojej fascynacji Karkoszką (Wojciech Mecwaldowski). Nie umknęło to uwadze Leona (Jacek Koman).

Reklama

Jednak były ordynator dobrze wiedział, jakie ryzyko ponosi, wiążąc się z dużo młodszą od siebie kobietą. Był pewien, że ta miłość nie będzie trwała wiecznie.

Torzewska zrobi wszystko, by zapomnieć o pocałunku z Michałem. Dojdzie jednak do wniosku, że nie może oszukiwać Jasiń-skiego. Dlatego kiedy narzeczony zjawi się przed jej domem, zaprosi go do środka. Zdenerwowana, trzęsącym się głosem wyzna w końcu Leonowi, że miał rację i ich związek to pomyłka. Chirurg zażąda wyjaśnień. Zacznie wypytywać Basię, czy spędziła noc z Karkoszką. Ukochana nie udzieli mu jednak odpowiedzi.

Dostanie sms-a od Basi

Po burzliwej rozmowie załamany lekarz pojedzie do szpitala. W laboratorium spotka się z Florczykiem (Piotr Polk), który natychmiast zauważy, w jak złym stanie znajduje się jego przyjaciel. Jasiński nie będzie chciał wnikać w szczegóły. Oznajmi jedynie, że jego romans dobiegł końca. W tym momencie dostanie SMS od Basi, która podejmie decyzję o wyjeździe do mamy.

Dojdzie do rękoczynów!

Wzburzony Leon pobiegnie do gabinetu Karkoszki i zacznie wykrzykiwać, że ten wykorzystuje swoją pozycję, by podrywać młode lekarki. Dojdzie do rękoczynów!

Dramatyczne chwile czekają też Alicję (Magdalena Różczka). Podczas kolejnej dyskusji o prawo do opieki nad wnukiem zdenerwowany Gustaw (Daniel Olbrychski) dostanie nagle zawału.

MP

Kurier TV

Zobacz również

  • Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie „tak”. Zapraszamy na ostatni odcinek „Lekarzy”. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.