Reklama
  • Wtorek, 24 czerwca 2014 (10:33)

    Lekarze: Dr Leon miły uchu

Przed nami ostatni odcinek czwartego sezonu „Lekarzy”. Losy młodej i ambitnej pani doktor Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) oraz pozostałych pracowników toruńskiego Copernicusa śledzą w niedzielne wieczory ponad dwa milionów fanów, co mówi samo za siebie.

Reklama

Powodem popularności tej opowieści jest m.in. to, co od zarania dziejów „łagodzi obyczaje”, czyli starannie dobrana, znakomita muzyka. Podkreśla ona umiejętnie fabułę, nic więc dziwnego, że wierni fani serialu nie przestają się o nią dopytywać.

Teraz się wreszcie doczekali. Na rynku ukazała się bowiem druga część ścieżki dźwiękowej „Lekarze. Vol. 2”, na której znalazł się wybór piosenek wykorzystanych w sezonach od 2 do 4.

Wśród wykonawców znajdziemy np. zespół Neo Retros, a także Andersa Ladegaarda, duńskiego artystę, który właśnie „Lekarzom” zawdzięcza coraz większą popularność w naszym kraju. Dla wszystkich fanów bonus muzyczny – „Ring Of Fire” w wykonaniu serialowego doktora Leona, czyli Jacka Komana.

MAM

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Fani serialu bardzo długo czekali na ten moment – po wielu życiowych zawirowaniach Elżbieta i Krzysztof w końcu zostaną małżeństwem! Niestety, nie będzie nam dane śledzić dalszych losów... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.