Reklama
  • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

    Lekarze: Drugi sezon

Dramatyczna walka o życie, szokujące wybory, kłamstwa, miłosne trójkąty i gorący seks - wszystko to czeka naszych ulubieńców z toruńskiego szpitala. Uwaga! Oglądanie grozi przyspieszeniem tętna.

W drugim sezonie akcja wyraźnie nabierze tempa. Przeszczep Leona (Jacek Koman) zakończy się dramatyczną walką o życie Alicji (Magdalena Różczka). Na szczęście, w Copernicusie pracują najlepsi specjaliści, którym uda się zapanować nad sytuacją.

Lekarka będzie dochodzić do zdrowia pod czujnym okiem ukochanego Maksa (Paweł Małaszyński). Sielanka nie potrwa długo, bo Keller wyjedzie do Somalii. Czy rozłąka umocni ich uczucie?

Koniec miłości

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Reklama

Kryzys dopadnie też związek Ordy (Wojtek Zieliński) i Sylwii (Katarzyna Bujakiewicz). Daniel postanowi zaszaleć i... kupi motocykl. Sylwia znajdzie wsparcie w Alicji i... Beacie (Agnieszka Więdłocha). W trakcie wspólnych imprez, przyjaciółkom trudno będzie zapanować nad emocjami...

Przeznaczenie dopadnie także przystojnego dr. Wanata (Szymon Bobrowski). W szpitalu pojawi się jego uzależniona od alkoholu żona. Gdy uda mu się od niej uwolnić, wpadnie w sidła młodziutkiej Magdy.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Związkiem Daniela i Sylwii rządzi namiętność. Ale żar szybko się wypali. /Mat. Prasowe
Związkiem Daniela i Sylwii rządzi namiętność. Ale żar szybko się wypali.
/Mat. Prasowe

Świat Seriali

Zobacz również

  • Popularność aktorki Magdaleny Różczki wykroczyla już poza Polskę! Serial „Lekarze”, w którym gra główną rolę, kupiła hiszpańskojęzyczna stacja telewizyjna w Stanach Zjednoczonych i pokazuje go pod... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.