Reklama
  • Środa, 4 czerwca 2014 (08:00)

    Lekarze: Magdalena Różczka odchodzi?

Podobno Magdalena Różczka nie poinformowała ekipy „Lekarzy”, że wkrótce zostanie mamą. Czy straci przez to rolę w serialu? A planowano dla niej wątek miłosny z Borysem Szycem!

Reklama

Zdjęcia do 5. serii „Le karzy” właśnie się rozpoczęły, a według najnowszych doniesień, na planie serialu może zabraknąć głównej bohaterki.

Magdalena Różczka jest bowiem w ciąży. Tymczasem w scenariuszu nie ma mowy o tym, by grana przez nią Alicja Keller miała urodzić dziecko.

Bardzo możliwe, że aktorka wystąpi w kilku pierwszych odcinkach, a później jej postać zniknie. Szkoda, tym bardziej, że dla Alicji szykowano romans.

W szpitalu pojawi się bowiem nowy lekarz, a zagra go Borys Szyc. – Zawsze fascynował mnie ten zawód. Wybierałem się na wet na medycynę – po wiedział aktor, bardzo zadowolony z nowej roli.

– W serialu jestem chirurgiem, który sporo jeździł w pogotowiu, a tutaj trafia pod skrzydła dr Keller. Ciekaw jestem, co jeszcze się wydarzy, bo zaczynam mocnym akcentem – dodał Bo rys Szyc.

Jego bohater miał podbić serce Alicji, ale podobno zakocha się w innej kobiecie.

EMU

Super TV

Zobacz również

  • Przemek wiesza w windzie roznegliżowane zdjęcia swojej szefowej. Anka jest wściekła i  załamana. Za to fotografie Zaniewskiej w bikini przypadają do gustu Wileckiemu i Gule, którzy z lubością... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.