Reklama
  • Piątek, 24 października 2014 (12:00)

    Lekarze: Miłość jest blisko

Alicja Keller znajdzie spokój u boku Andrzeja. Bliski stanie jej się także nowy stażysta. Czy któregoś z nich pokocha?

Po śmierci Maksa doktor Keller (Magdalena Różczka) będzie bar dzo dzielna. Nie porzuci swoich marzeń i przystąpi do trudnego egzaminu, po którym uzyska nadspecjalizację transplantologiczną. Ale nie tylko praca okaże się dla niej lekarstwem.

Trudny wybór

Reklama

Alicja zacznie coraz więcej czasu spędzać z Andrzejem (Piotr Jankowski), psychologiem, który dawał jej wsparcie po tragicznych wydarzeniach. Ale czy to z nim zwiąże swoją przyszłość? Czy będzie już gotowa na to, by wejść w kolejny związek?

Nieoczekiwanie pod skrzydła pani doktor trafi nowy stażysta Przemek Karski (Borys Szyc). Okaże się, że poza tematami zawodowymi łączy ich ze sobą również zamiłowanie do sportu.

Barwne życie szpitala

Dodajmy też, że już wkrótce uwagę mężczyzn w toruńskim szpitalu przykuje nowa neurochirurg, Anna Zaniewska (Olga Bołądź). Jednak nie każdemu będą w głowie flirty. Na Elżbietę (Danuta Stenka) spadnie lawina problemów zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

AL

Telemax

Zobacz również

  • Popularność aktorki Magdaleny Różczki wykroczyla już poza Polskę! Serial „Lekarze”, w którym gra główną rolę, kupiła hiszpańskojęzyczna stacja telewizyjna w Stanach Zjednoczonych i pokazuje go pod... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.