Reklama
  • Wtorek, 2 września 2014 (08:00)

    Lekarze. Miłosne zawirowania u Alicji

Alicja w końcu zda trudny egzamin specjalizacyjny z transplantologii i rozpocznie nowy rozdział w życiu zawodowym, ale nie tylko.

Tym razem doktor Keller (Magdalena Różczka) śpiewająco odpowie na wszystkie, nawet najbardziej podchwytliwe pytania komisji egzaminacyjnej. Zawodowe zawirowania będzie zatem miała za sobą, ale sen z powiek zaczną jej spędzać rozterki sercowe.

Reklama

Psycholog Andrzej (Piotr Jankowski) to jedna z pierwszych osób, która pogratuluje Alicji sukcesu. Po śmierci Maksa (Paweł Małaszyński) mężczyzna był jej terapeutą i pomógł przezwyciężyć traumę. Teraz, gdy nie łączy ich już relacja pacjent-lekarz, spróbuje zdobyć serce samotnej pani chirurg.

Posypią się więc zaproszenia na romantyczne kolacje i wspólne wieczory w teatrze. Alicja chętnie z nich skorzysta, szukając odskoczni od stresującej pracy. Jednak na horyzoncie szybko pojawi się kolejny przystojny adorator.

Do załogi szpitala dołączy bowiem Przemek Karski (Borys Szyc), który właśnie w Toruniu zamierza dokończyć staż. Ambitny student trafi pod skrzydła Kellerowej. Połączy ich nie tylko codzienna walka o ludzkie życie, ale także sportowa pasja. Pewnego dnia Przemek zaproponuje swojej mentorce wspólne bieganie i treningi do triathlonu.

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.