Reklama
  • Wtorek, 15 lipca 2014 (15:00)

    Lekarze: Nowe miłości i romanse

W kolejnym sezonie w toruńskim szpitalu Copernicus lekarze będą walczyć o życie pacjentów, przeżywając jednocześnie swoje małe lub większe osobiste dramaty.

W serialu pojawi się nowy bohater – chirurg Przemek Karski, którego zagra Borys Szyc. Jego relacja z doktor Keller (Magdalena Różczka) będzie obfitować w spięcia i konflikty. Ale kto się czubi, ten się lubi...

Reklama

Niespodzianek i nagłych zwrotów akcji czeka nas znacznie więcej. Okaże się, że Wanatowie (Katarzyna Warnke, Szymon Bobrowski) będą mieli upragnione dziecko, a w ich małżeństwie zrobi się niemal sielankowo.

Iza rzuci narkotyki

Iza przestanie pić, zażywać narkotyki i postanowi stworzyć prawdziwą rodzinę. Jednak Magda (Marta Ścisłowicz), była kochanka Piotra, tak łatwo nie zrezygnuje z miłości do ginekologa. Z kolei Daniel Orda (Wojciech Zieliński) powróci do pracy początkowo jako lekarz karetki pogotowia.

Niestety, w jego związku z pielęgniarką Sylwią (Katarzyna Bujakiewicz) znowu pojawią się zgrzyty. Tymczasem w życie ordynatora Karkoszki (Wojciech Mecwaldowski) powróci tajemnicza chirurg plastyczna Paulina (Monika Buchowiec). Kobieta sporo krwi napsuje Basi (Aleksandra Hamkało), która zadurzyła się w Michale, zrywając związek z Jasińskim (Jacek Koman).

Leon będzie zmagał się z problemami córek

Natomiast Leon oprócz przeżywania swego zawodu miłosnego, musi borykać się z problemami córek.

Szczególnie martwi się o Beatę (Agnieszka Więdłocha), która zakochała się w Filipie (Andrzej Niemyt). Ojciec jest przeciwny temu związkowi. W ostatnim odcinku poprzedniego sezonu okazało się, że Filip oszukiwał ukochaną, twierdząc, że nic nie pamięta ze swojej misji w Afganistanie. Ma traumę, bo zginęli cywile. W nowych odcinkach na leczenie do szpitala Copernicus przyjedzie afgańska dziewczynka.

BM

Kurier TV

Zobacz również

  • Pierwsze spotkanie Alicja poznaje Maksa podczas pierwszej wizyty w Copernicusie. Wtedy Szymańska była narzeczoną Krzysztofa i ledwie zwróciła uwagę na chirurga. Zaś Keller wpadł po... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.