Reklama
  • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

    Lekarze: Odc. 2-3

Specjalistom bez problemu udaje się usunąć chorą wątrobę Leona. Niespodziewanie, pod koniec zabiegu u Alicji dochodzi do nagłego zatrzymania krążenia. Lekarka cudem zostaje uratowana.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Trwają ostatnie przygotowania do przeszczepu wątroby Jasińskiego. Znajomi tłumnie odwiedzają Leona w szpitalu. Elżbieta uspokaja przyjaciela. Także Maks stara się jak najczęściej być przy ukochanej Alicji. Nawet Beacie udaje się przełamać wzajemne animozje i tuż przed zabiegiem decyduje się na szczerą rozmowę z siostrą. Zaczyna się wielogodzinna operacja. Specjalistom bez problemu udaje się usunąć chorą wątrobę Leona. Niespodziewanie, pod koniec zabiegu u Alicji dochodzi do nagłego zatrzymania krążenia. Lekarka cudem zostaje uratowana.

Maks prosi Alicję o rękę

Po operacji Szymańska czuje się coraz lepiej. Podobnie jak jej ojciec, planuje jak najszybciej wrócić do pracy. Maks jest wściekły, że ukochana nie powiedziała mu o swoich planach. Przypomina, że żyją i mieszkają razem, więc powinni się wszystkim dzielić.

Reklama

Tymczasem rodzice Maksa planują ich odwiedzić. Szymańska odrobinę się denerwuje i zastanawia, jacy naprawdę są Kellerowie. Wsparcie znajduje u Beaty. Dziewczyna zapewnia siostrę, że jej przyszli teściowie są w porządku. W trakcie wzajemnych ploteczek, podekscytowana Jasińska zdradza Alicji, że na forum narciarskim poznała nowego przystojniaka, z którym umówiła już się na randkę. Jakiś czas później, na wspólnej kolacji, Maks przedstawia rodzicom ukochaną. Pan Keller senior wypytuje lekarkę, dlaczego została właśnie chirurgiem. Gustaw jest zdania, że kobiety nie nadają się do robienia tej specjalizacji. Na szczęście, Beata ratuje siostrę z opresji pytając głośno, czy wśród wybitnych chirurgów znajdzie się śmiałek, który pokroi indyka. W pewnej chwili Maks zdobywa się na odwagę, przyklęka i prosi Alicję o rękę...

Świat Seriali
Więcej na temat:Leona | Lekarze | lekarze | maks | beata

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.