Reklama
  • Środa, 10 kwietnia 2013 (15:23)

    Lekarze: odc. 4 i 5

Zdjęcie

Sylwia z poświęceniem czuwa przy łóżku ukochanego. Jednak nadal nie zamierza za niego wychodzić za mąż. /Mat. Prasowe
Sylwia z poświęceniem czuwa przy łóżku ukochanego. Jednak nadal nie zamierza za niego wychodzić za mąż.
/Mat. Prasowe

Daniel jest szczęśliwy, że dostał się na staż. Wybiera się z Florczykiem do Warszawy na spotkanie ze światowej sławy transplantologiem. Ale jego radość nie trwa długo. Niespodziewanie dostaje ciężkiego ataku alergii. Jego stan jest na tyle poważny, że w końcu ląduje w szpitalu.

Orda ma wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu. Nie może przeprowadzić się do ukochanej, bo Sylwia znów mieszka z Alicją. Nie pozostaje mu więc nic innego, jak zamieszkać u Maksa, skoro ten wyjechał. Odstawia Sylwię na boczny tor i próbuje zrobić wrażenie na innych kobietach.

Reklama

Życie uczuciowe Beaty wreszcie nabiera rumieńców. Świeża znajomość z internetu błyskawicznie przeradza się w gorący romans. Beata i Jacek spędzają razem namiętną noc. Szczęśliwa Jasińska zwierza się Alicji. W tajemnicy prosi siostrę, by nic nie mówiła Leonowi. Nie chce, aby nadopiekuńczy ojciec zaczął ją o wszystko wypytywać.

Szczerze mówi Szymańskiej, że jest jej bardzo przykro z powodu zerwania z Maksem i jego niespodziewanego wyjazdu do Somalii. Beata przyznaje, że teraz, kiedy Jasińki ma drugą córkę, jest szansa, iż skupi swoją uwagę wyłącznie na Alicji, a jej da wreszcie spokój.

Niestety, przed dociekliwym ordynatorem nic się nie ukryje. Ojciec jest zaniepokojony, że nic nie wie o chłopaku, z którym spotyka się jego ukochana córeczka. Zaczyna więc prywatne dochodzenie. Jednak Szymańska nie zamierza mu w tym pomagać. Wszystkie tajemnice siostry są u niej bezpieczne.

Zdjęcie

Czy dzięki Jackowi  Beacie uda się zapomnieć  o ukochanym Maksie? /Mat. Prasowe
Czy dzięki Jackowi Beacie uda się zapomnieć o ukochanym Maksie?
/Mat. Prasowe

Świat Seriali
Więcej na temat:Lekarze | lekarze | beata | Daniel

Zobacz również

  • Fani serialu bardzo długo czekali na ten moment – po wielu życiowych zawirowaniach Elżbieta i Krzysztof w końcu zostaną małżeństwem! Niestety, nie będzie nam dane śledzić dalszych losów... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.