Reklama
  • Czwartek, 24 kwietnia 2014 (11:00)

    Lekarze. Ordynator ma kłopoty

Michał Karkoszka udowodni, że jest nie tylko wymagającym szefem, ale przede wszystkim uczciwym człowiekiem i dobrym lekarzem. Czy zdobędzie tym sympatię swoich podwładnych?

Reklama

W najbliższym odcinku „Lekarzy” w sytuacji nie do pozazdroszczenia znajdzie się Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Przypomnijmy, że nowy ordynator, gdy tylko pojawił się w toruńskim szpitalu, od razu wprowadził swoje porządki, co nie spodobało się reszcie personelu. Po tym, co wkrótce się stanie, lekarze zmienią jednak o nim zdanie.

Na oddział, wprost z prywatnej kliniki, przyjedzie pacjent z powikłaniami po operacji, którą przeprowadził ojciec Karkoszki, Tadeusz (Krzysztof Jędrysek). Okaże się, że popełnił on tragiczną pomyłkę i mężczyźnie grozi amputacja nogi.

Lekarze Copernicusa będą starali się zrobić wszystko, by jednak kończynę ocalić. Podczas operacji Michał, niestety, także popełni błąd… Chirurga czekają ciężkie chwile, postanowi bowiem: po pierwsze, ujawnić zaniedbanie swojego ojca, a po drugie, na siebie nałożyć karę finansową.

EMU

Super TV

Zobacz również

  • W chwili, gdy gwiazdy i ekipa serialu czekali na potwierdzenie ostatecznej daty rozpoczęcia zdjęć do szóstej serii, nieoczekiwanie zapadła decyzja o zamknięciu produkcji. Jak więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.