Reklama
  • Środa, 4 czerwca 2014 (08:00)

    Lekarze - ostatni odcinek czwartego sezonu

W finale czwartego sezonu „Lekarzy” bohaterowie muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu. Czy wyjdą z tej trudnej próby zwycięsko?

Elżbiecie (Danuta Stenka) grozi dymisja. O spisku na dyrektorkę szpitala dowiaduje się Krzysztof (Piotr Polk). Z kolei Alicja (Magdalena Różczka) toczy bój z rodzicami zmarłego męża, którzy chcą przejąć opiekę nad wnukiem.

Reklama

Gustaw (Daniel Olbrychski) jest nieprzejednany w kwestii adopcji Kubusia, mimo że sam leży w szpitalu w ciężkim stanie. Natomiast Beata (Agnieszka Więdłocha) odkrywa mroczną przeszłość ukochanego Filipa (Andrzej Niemyt). Na wojnie zabijał kobiety i dzieci!

Co nas czeka jesienią?

Scenariusz piątego sezonu jest już napisany, a ekipa niedługo wchodzi na plan. W nowych odcinkach dołączy do obsady Borys Szyc!

Początkowo pojawiła się plotka, że zagra nową miłość serialowej Alicji. Teraz chodzą słuchy, że będzie główną postacią, wokół której potoczy się akcja i tym samym zastąpi w tej roli Magdalenę Różczkę.

Podobno aktorka zrezygnowała z serialu, ponieważ jest w ciąży. Jeśli to prawda, toruński szpital czeka prawdziwa rewolucja.

Marzena Juraczko

Zobacz również

  • Wyobraźcie sobie Maksa, który wyznaje Alicji miłość po hiszpańsku! Wkrótce do tego dojdzie, stacja V-Me! TV kupiła bowiem prawa do „Lekarzy”. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.