Reklama
  • Wtorek, 17 czerwca 2014 (08:00)

    Lekarze: Wielkie zawirowania w Copernicusie

Bosak, która przeżywa dramat z powodu wypadku syna, musi walczyć o stanowisko. Co jeszcze wydarzy się w toruńskim szpitalu?

Elżbieta (Danuta Stenka) odetchnęła z ulgą. Operacja jej syna (Nicolas Kusiak) zakończyła się pomyślnie. Mimo poważnego złamania kręgosłupa Janek będzie chodzić.

Reklama

Bosak poczuje szczęście, gdy zobaczy, że chłopak szybko wraca do zdrowia. Natomiast skomplikują się jej sprawy zawodowe. Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski) wyzna Florczykowi (Piotr Polk), że jego ojciec (Krzysztof Jędrysek) i Łącki (Marcin Troński), wiceprezydent Torunia, chcą pozbawić Elżbietę stanowiska dyrektora Copernicusa.

Orda przeżyje szok

Krzysztof wda się w sprzeczkę z Karkoszką seniorem i zażąda, by nic nie robił przeciwko Bosak.

Tymczasem do Michała znowu przyjedzie jego dobra znajoma z Gdańska – piękna Paulina (Monika Buchowiec), która pracuje jako chirurg plastyczny. Wyjdzie na jaw, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń, a pocałunek ordynatora z Basią (Aleksandra Hamkało) był tylko chwilą zapomnienia.

Szok przeżyje Orda (Wojciech Zieliński). Przez przypadek chirurg odkryje, że jego dłonie znowu są sprawne i może operować.

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • W chwili, gdy gwiazdy i ekipa serialu czekali na potwierdzenie ostatecznej daty rozpoczęcia zdjęć do szóstej serii, nieoczekiwanie zapadła decyzja o zamknięciu produkcji. Jak więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.