Reklama
  • Poniedziałek, 5 maja 2014 (10:05)

    Lekarze: Wkrótce nowe odcinki

Wygląda na to, że odejście Pawła Małaszyńskiego nie zaszkodziło popularności „Lekarzy”. Wkrótce rozpocznie się realizacja piątego sezonu.

Na razie szczegóły dotyczące nowych odcinków owiane są tajemnicą. Widzowie zaniepokojeni o losy bohaterów powinni jednak odetchnąć z ulgą: raczej się nie zanosi na wstrząs tego kalibru, co śmierć Maksa na początku czwartej serii.

Reklama

Tuż po zakończeniu długiego majowego weekendu na planie w Toruniu stawią się wszyscy odtwórcy głównych ról: Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Jacek Koman,Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Piotr Polk, Szymon Bobrowski i Katarzyna Bujakiewicz.

Wiadomo też, że w szpitalu Copernicus pojawi się nowa postać, twórcy serialu nie chcą jednak zdradzić, kto ją zagra.

– Nie wiem, jak wytrzymamy bez siebie dwa miesiące – żartowała niedawno Magdalena Różczka, ponieważ zdjęcia do emitowanej obecnie transzy zakończyły się na początku marca.

Premierowe odcinki zobaczymy jesienią. Choć to dopiero odległa przyszłość, producentka „Lekarzy”, Dorota Chamczyk, zwierzyła się ostatnio, że myśli już o… szóstym sezonie.

Zastrzega jednak, że nie zostały jeszcze podjęte żadne kroki w kierunku jego realizacji. Na wszelki wypadek trzymamy za słowo!

KLC

Telemax

Zobacz również

  • Kiedy okazało się, że grająca główną rolę w Lekarzach Magdalena Różczka (36) spodziewa się swego drugiego dziecka, producenci wpadli w popłoch. Trzeba było bowiem zmienić scenariusze napisanych... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.