Reklama
  • Czwartek, 26 czerwca 2014 (08:00)

    Nowe role Borysa Szyca

Pogłoski o braku propozycji pracy dla Borysa Szyca okazały się mocno przesadzone. Jesienią zobaczymy go w kolejnych sezonach najpopularniejszych seriali.

Krążą o nim nie zawsze pochlebne opinie: podobno nie stroni od alkoholu, zmienia kobiety jak rękawiczki, nie jest łatwym partnerem na planie filmowym i daje się we znaki współpracownikom. Nikt jednak nie może mu odmówić talentu aktorskiego (zwłaszcza ci, którzy oglądają Borysa Szyca na scenie stołecznego Teatru Współczesnego).

Reklama

To jednak za mało, by być ulubieńcem serialowych koleżanek. Gdy została potwierdzona wiadomość, że gwiazdor „Przepisu na życie” zagra w piątym sezonie „Lekarzy”, na aktorki padł ponoć blady strach. Która z nich zostanie wmanewrowana przez scenarzystów w romans z nowym chirurgiem Przemkiem Karskim?

Poza tym aktor będzie miał możliwość ponownie stanąć u boku kumpla z „Przepisu...”, Piotra Adamczyka. W 7. sezonie „Czasu honoru” zagra niemieckiego oficera Heinricha Pabsta. Wielką radością podzielił się z fanami, zamieszczając w Internecie szereg migawek z planu, ze „słitfocią” z Larsem Rainerem na czele. KS

Telemax
Więcej na temat:Noe | borys

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.