Reklama
  • Czwartek, 20 listopada 2014 (13:39)

    Olga Bołądź - nowa postać w serialu "Lekarze"

Już w tę niedzielę w słynnym serialu medycznym „Lekarze” pojawi się zupełnie nowa postać. Mowa oczywiście o neurochirurg, doktor Annie Bognie Zaniewskiej, w którą wcieli się Olga Bołądź.

Reklama

Aktorka ma ostatnio wyjątkowo dobrą passę. Zbiera pochwały za rolę agentki „Białko” w „Służbach specjalnych” i Celiny w ostatniej odsłonie serialu „Czas honoru. Powstanie”.

Ma w planie nowe role, o których nie chce mówić, żeby nie zapeszyć. Czy doktor Anna namiesza w życiu personelu toruńskiego Copernicusa? Tego nie będziemy zdradzać. Powiemy tylko, że na początku ona sama będzie miała kłopoty:

– Zaniewska jest spokojna, zrównoważona i bardzo łagodna. Niestety, w Toruniu nie będzie miała za dobrze, bo szpital jest podzielony, a ją zatrudni czarny charakter, doktor Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Na początku nie będzie więc mieć przyjaciół – przyznaje aktorka.

I dodaje, że lekarka nie podda się tak łatwo. A przy okazji trafi na kolegę z planu „Czasu honoru”, Borysa Szyca, czyli serialowego Przemka.

MAM

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Przemek wiesza w windzie roznegliżowane zdjęcia swojej szefowej. Anka jest wściekła i  załamana. Za to fotografie Zaniewskiej w bikini przypadają do gustu Wileckiemu i Gule, którzy z lubością... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.