Reklama
  • Wtorek, 16 grudnia 2014 (10:00)

    TVN rezygnuje z serialu "Lekarze"

Kiedy okazało się, że grająca główną rolę w Lekarzach Magdalena Różczka (36) spodziewa się swego drugiego dziecka, producenci wpadli w popłoch. Trzeba było bowiem zmienić scenariusze napisanych odcinków i tak zorganizować pracę na planie, by aktorka mogła rozpocząć urlop macierzyński.

Ostatecznie scenarzyści wysłali graną przez nią postać do... Szwajcarii. Zastanawiano się przy tym, jak nagła nieobecność aktorki wpłynie na oglądalność serialu, który do tej pory był „kurą znoszącą złote jaja”.

Reklama

Do niedawna nikt nie poddawał w wątpliwość tego, że Lekarze będą kontynuowani co najmniej przez dwa kolejne sezony. Powstały więc scenariusze do szóstej serii i ekipa filmowa powoli szykowała się do wejścia na plan.

Jednak – jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie – stacja właśnie podjęła decyzję, że kończy emisję serialu na piątej serii. Przy czym widzowie nie mają co liczyć na odcinek finałowy, w którym wątki zostałyby domknięte!

W TVN o końcu serialu nie chce mówić ani dyrektor programowy stacji Edward Miszczak, ani osoby zatrudnione w dziale PR. Jednak najbardziej zaskakujące jest to, że nikt nie powiadomił aktorów! – Żyjemy cały czas w przekonaniu, że za miesiąc znów wejdziemy na plan zdjęciowy – wyznał nam Piotr Polk.

Aleksandra Wejna

Twoje Imperium
Więcej na temat:Lekarze | lekarze | TVN SA | piotr | lekarz

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.